Eski bir evi güncellemek mi? Özçelik tesisat modernize etmek isteyen yeniden modellenmiş evler için yeni sıhhi tesisat kurulumunda yardımcı olabilir. Elazığ Tadilat İçin Tesisat Kurulumu Yenilenmiş evinizin su tesisatının verimli ve güncel olduğundan emin olun. Daha fazla bilgi veya teklif için bugün bize ulaşın!

Ticari Tesisat

İşletmenizin veya binanızın temel sıhhi tesisat ihtiyaçları var mı? Özçelik tesisat, şirketler ve işletmeler için temel sıhhi tesisat ihtiyaçlarını da karşılayabilir. Sıhhi tesisat ihtiyaçlarınızı karşılamaya nasıl yardımcı olabileceğimiz hakkında daha fazla bilgi için bugün bize ulaşın!

Su Isıtıcı Tamiri

Şofbeninizde bir sızıntı olduğunu veya doğru sıcaklığı üretmediğini fark ederseniz, bilmediğiniz görünmeyen bir sorun olabilir. Deneyimli tesisatçılarımız şofbeninizin arıza tespitini yapacak ve tamir edecek ve tekrar verimli çalışmasını sağlayacaktır. Bölgedeki en iyi şofben tamiri için Özçelik tesisat arayın!

Drenaj Temizleme Hizmetleri

Sıhhi tesisat giderleri sudan çok daha fazlasını yutar ve tıkanmaları veya tıkanmaları yaygın bir durumdur. Kanal temizleme tesisatçısı, tesisat hizmetlerimizin bir parçası olarak gider hattınızı inceleyecek ve temizleyecektir. Kanalizasyon temizleme hizmetlerimiz Elazığ bölgesine kadar uzanmaktadır, bu nedenle drenaj temizliğiniz için Özçelik tesisat arayın!

Su Kaçağı Onarımı

Sıhhi tesisat sisteminizin hemen hemen her yerinde bir su kaçağı olabilir. Bacalı sıhhi tesisat hizmetleri ile tesisatçılarımız sıhhi tesisat sisteminizdeki sorunları teşhis edecek ve onaracaktır. Su kaçağı, sıhhi tesisat sisteminizdeki çeşitli sorunların sonucu olabilir. Su kaçağınızın kaynağını bulmak için bugün bizi arayın!

Genel Onarımlar

  • Lavabo Tamiri
  • Tuvalet Tamiri
  • Duş Tamiri
  • Musluk Tamiri

Gaz Kaçağı Onarımı

Bir gaz kaçağı tehlikeli olabilir ve mümkün olan en kısa sürede ele alınmalıdır. Kırık bir gaz hattı, uygun şekilde bakılmazsa bölgede yaşayanlar üzerinde ciddi etkilere neden olabilir. Zehirli olmasının yanı sıra, bir gaz kaçağı havanın potansiyel olarak yanıcı olmasına da neden olabilir. Evinizde bir gaz kaçağı olduğunu fark ederseniz veya tuhaf bir koku alırsanız, gaz kaçağınızı teşhis etmesi ve onarması için Özçelik tesisat arayın.

Gaz Hattı Kurulumu

  • Soba
  • Jeneratör
  • Kurutma makinesi
  • Havuz Isıtıcısı
  • Şömine

Konut Sıhhi Tesisat Hizmetleri – Özçelik Tesisat

Baca Isıtma, Soğutma, Sıhhi Tesisat hizmetleri sunmak için genişledi! Sıhhi tesisat hizmetlerimiz Elazığ ve bölgesini kapsamaktadır. Ev sıhhi tesisat sistemlerinde her an ters gidebilecek çeşitli sorunlar olabilir. Biz yanınızdayken sıhhi tesisat hizmetleriniz hakkında endişelenmenize gerek yok. Özçelik tesisat arkanı kolladı!
5/5 - (3 votes)

Yorum yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir