Sormak istediğiniz bir şey var mı?

  Bize sormaktan çekinmeyin... 

  Lütfen aşağıdaki soruları okuyun ve cevabınızı bulamazsanız, lütfen bize sorunuzu gönderin, size en kısa sürede cevap vereceğiz. 

  SSS

  Sıkça Sorulan Sorular 

  Bazı yaygın tuvalet onarımları nelerdir?

  Yaygın tuvalet onarımları, basit vana, kanat ve conta takmalarını, su besleme hatlarının değiştirilmesini, tuvalet ile zemin arasındaki balmumu halkasını yeniden kapatmayı veya yeni koltuklar, kapaklar, tanklar, kapaklar veya çanaklar takmayı içerir..

  Bir tuvaleti tamir etmenin maliyeti nedir?

  Tuvalet tamir masrafları projenin kapsamına ve bulunduğunuz yere göre değişiklik göstermektedir. Ortalama olarak, işçilik için 85-250 TL arasında ödeme yapmayı bekleyebilirsiniz. Onarımlarınız için yeni bir klozet, tank veya tüm tuvalet gerekiyorsa, malzeme maliyeti 100-400 Tl arasında değişecektir.

  Tuvaletim neden çalışmayı durdurmuyor?

  Sürekli çalışan bir tuvalet, genellikle hatalı bir doldurma vanası veya kanatçığın sonucudur. Tuvalet tankının içinde bulunan bu cihazlar, tanka ve klozete ne kadar su gireceğini kontrol eder. Biri aşındığında, hasar gördüğünde veya yanlış ayarlandığında, valf suyun hazneye akmasına izin vermeye devam edecektir. Çalışan tuvaletlerin çoğu, kanatçığı veya doldurma vanasını ayarlayarak veya değiştirerek sabitlenebilir.

  Neden tuvaletimden su sızıyor?

  Çatlamışsa, hazne ile hazne arasındaki conta sağlam değilse veya su besleme hattı hasarlı veya gevşekse, tuvalet deposundan tatlı su sızabilir. Çatlamışsa veya klozetin altındaki mum conta ve tahliye borusu aşınmışsa, klozetten veya klozet tabanından atık su sızabilir. Tuvaletteki herhangi bir sızıntı, sağlıksız koşulları ve su hasarını önlemek için mümkün olan en kısa sürede onarılmalıdır..

  Tuvaletim neden sifon çekmiyor?

  Bir dizi sorun, bir tuvaletin düzgün bir şekilde sifonu çekmesini engelleyebilir. Depodaki düşük su seviyesi veya tıkalı giriş delikleri, düzgün bir şekilde yıkamak için kaseye yeterli suyun girmesine izin vermeyebilir. Su beslemesi doğru görünüyorsa ancak klozet tahliye olmuyorsa, sifonda veya tuvaletin altındaki tahliyede bir tıkanıklık olası nedendir..

  Tuvaletim neden sifon çekmiyor?
  Bir dizi sorun, bir tuvaletin düzgün bir şekilde sifonu çekmesini engelleyebilir. Depodaki düşük su seviyesi veya tıkalı giriş delikleri, düzgün bir şekilde yıkamak için kaseye yeterli suyun girmesine izin vermeyebilir. Su beslemesi doğru görünüyorsa ancak klozet tahliye olmuyorsa, sifonda veya tuvaletin altındaki tahliyede bir tıkanıklık olası nedendir.
  Tuvaletim neden uğultu sesi çıkarıyor?
  Tuvaletimi onarmak ne kadar sürer?
   

  .

  Tuvaletim neden uğultu sesi çıkarıyor?
  Bir tuvaletten gelen uğultu sesleri genellikle havanın tahliye ve havalandırma sisteminde yanlış yönde hareket etmesinden kaynaklanır. Bu durumlarda, tuvaletin kendisiyle ilgili bir sorundan ziyade, genellikle tahliye veya havalandırma hattındaki bir tıkanıklık veya yetersiz havalandırma suçludur.
  Tuvaletimi onarmak ne kadar sürer?
   
  Tuvaletimi onarmak ne kadar sürer?

  Tuvalet onarımlarının çoğu hızlı bir şekilde tamamlanabilir. Basit valf ve besleme hattı değişimleri bir saatten kısa sürede yapılabilir. Birkaç saat içinde, yedek tankların, kaselerin, mum halkalarının veya tüm tuvaletin montajı da dahil olmak üzere daha da önemli onarımlar yapılabilir.

  Selam Dünya ...

  3.5/5 - (2 votes)