Neden Özçelik Tesisat ile Çalışmalısınız?

Bir tesisat probleminin stresine ihtiyacınız yok! Ne yaptığını bilen, anlamadığınız her şeyi net bir şekilde açıklayabilen ve basit onarımlar olabilecek şeyleri pahalıya mal edecek şekilde değiştirmek için acele etmeyecek profesyonel tesisatçılar istiyorsunuz.

Güvenilir Hizmet, Çözümler ve Kurulumlar

Geleceğimizi söylediğimizde varıyoruz. Neyi neden yaptığımız konusunda sizinle net bir şekilde iletişim kuruyoruz. Size bir fiyat teklifi verdiğimizde, fiyatlandırma konusunda açık sözlüyüz – hiçbir gizli ücret yoktur. Ve işi ilk seferde doğru yaparız, böylece bizi geri aramanıza gerek kalmaz.

Evinizi Dağınık Bırakmıyoruz

Sıhhi tesisat onarımları hızla dağınık hale gelebilir! Temizlemeniz için hiçbir şey bırakmayacağız. Onarım hizmetlerimizden geride ne tür bir karmaşa kalırsa kalsın, biz hallederiz.

Stressiz Danışmanlık ve Kurulumlar

Su filtreleri, yeni boru tesisatı veya ilgilendiğiniz diğer tesisat kurulumları hakkında sizinle konuşmak için mülkünüzü bizzat ziyaret edeceğiz. Bütçenizi, endişelerinizin neler olabileceğini tartışacağız ve sizin için bir çözüm bulacağız.

Uygun Fiyatlar

Sıhhi tesisat sisteminizi onarmak veya yükseltmek için bankayı kırmak zorunda değilsiniz. Yeni kurulumlarda küçük onarımlar ve bunların arasındaki her şey için çözümler sunuyoruz.

Yerel Olarak Sahip Olunur ve İşletilir

Özçelik Tesisat, 2008’den beri Elâzığ’da hizmet veriyor ve eyaletteki yerel coğrafyanın müşterilerimizin sıhhi tesisat ve su hizmetlerini nasıl etkilediğini anlıyoruz.

Aynı Gün Servisler: Tüm Yıl Boyunca Her Saatte

Özçelik Tesisat çağrıları aldığımız gün cevap verir. Garip bir saatte veya iş günü dışında bir sorununuz olduğunu fark ederseniz endişelenmeyin! 7/24 acil servisimiz var, bu nedenle ciddi bir sorunun onarılması için ne kadar bekleyeceğinizi merak etmenize asla gerek yok.

Yılların Tecrübesine Sahip Usta Tesisatçılar

Ne yaptığını bilen, güvenilir ve kanıtlanmış bir geçmişe sahip bir uzman istiyorsunuz. Kurucumuz, kaliteli tesisat hizmetlerinden anlayan ikinci nesil bir tesisatçıdır. Yüksek müşteri memnuniyeti oranlarımızla gurur duyuyoruz.

Hızlı Acil Durum Çağrıları

Herhangi bir tesisat arızası için ekibimize gece gündüz ulaşabilirsiniz. Boru patlaması, gaz kaçağı veya tıkanmış kanalizasyon hattınız olsun, evinizi felaketten korumak için 7/24 yanınızdayız.

Her Türlü Tesisat Sorununu Çözüyoruz

Servisimiz genellikle bir onarım veya kurulum için ihtiyaç duyabileceğimiz her şeyle yüklü olarak getiriyoruz. Bir yedek parçaya ihtiyaç duymamız durumunda, Özçelik Tesisat depomuz ihtiyaç duyabileceğimiz her şeyle dolu olduğundan, tek gecikme depodan evinize kadar olan yoldur. İletişim

4.7/5 - (3 votes)

Yorum yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir