Sıhhi Tesisat Hizmetleri

Sıhhi Tesisat Hizmetleri


Üst kattaki banyonuzdaki su tesisatı mutfağınıza mı sızıyor? Elazığ Sıhhi Tesisat Hizmetleri  Tatil evinizdeki tesisatı kışa hazırlamak ve yeniden başlatmak için yardıma mı ihtiyacınız var? Kombi temizliğine mi ihtiyacınız var? Drenaj yılanına mı ihtiyacınız var? Karter pompanız suyu doğru şekilde dışarı pompalamıyor mu?

Sıhhi tesisat ihtiyaçlarınız ne olursa olsun,  biz, hepsi için tek adresiniz. Tesisatçılarımız, tesisatınızı hızlı ve verimli bir şekilde normale döndürmek için her türlü onarımı gerçekleştirmek için gerekli parça ve aletlerle dolu bir kamyonla evinize zamanında ulaşacaktır. İşte sunduğumuz sıhhi tesisat hizmetleri yelpazesine daha yakından bir bakış:

Sunulan Sıhhi Tesisat Hizmetleri

Karter pompasının değiştirilmesi ve onarımından drenaj hizmetine kadar, tesisatçılarımızın üstesinden gelemeyeceği kadar büyük veya karmaşık hiçbir iş yoktur. Sahil Mekanik olarak sunduğumuz sıhhi tesisat hizmetlerine bir göz atın:

  • Onarımlar: Lavaboların altından çıkan P-tuzaklardan çöp atma sorunlarının çözümüne kadar, tesisat sorunları söz konusu olduğunda nelere dikkat etmemiz gerektiğini biliyoruz. Sorunları hızlı bir şekilde belirleyeceğiz ve tesisatınızı tekrar çalışır duruma getirmek için gerekli düzeltmeyi önereceğiz.
  • Sızıntılar: Herhangi bir sıhhi tesisat sızıntısının tamir edilmeden kalmasına izin vermeyin. Sızıntılar sadece suyu israf etmekle kalmaz, aynı zamanda önemli mülk hasarına ve zamanla küf oluşumuna da yol açabilir.
  • Armatür montajı / onarımı: Duş başlıkları, lavabo bataryaları, kazanlar, tuvaletler ve daha fazlasının zaman içinde onarılması ve değiştirilmesi gerekir. Bunları doğru bir şekilde halledeceğiz, böylece onları tekrar kullanmaya başlayabilirsiniz.
  • Yağ kazanı temizliği: Bu, en az yıllık olarak, ancak kazan düzenli olarak kullanılıyorsa daha sık yapılmalıdır. Yağ kazanı temizliği, gaz temizliğinden farklı olarak özel gereksinimler gerektirir ve sistemin uzun süreli kullanımı için bu hizmetin doğru şekilde yapıldığından emin olunması önemlidir.
  • Gaz kazanı temizliği: Gaz kazanı temizliği, bir petrol modelini temizlemekle aynı şey değildir. Her iki kazan temizleme türünde de uzmanız ve kazanınızın daha uzun süre daha iyi çalışması için her birine uygun şekilde hizmet verebiliriz.
  • Sezonluk hizmetler: Mevsim için ayrılmadan önce bir tatil evini kışa hazırlamanız veya baharda (veya her ikisinde birden) sıhhi tesisatı tekrar açmak için yardıma ihtiyacınız varsa, size yardımcı olabiliriz.

Elazığ Tadilat işlemleri,Daire tesisat yenileme işleri,Mobil sistem,Kat kaloriferi,Temiz su,Pis su,Klozet montajı ve tamiratı,Lavabo montajı,Lavabo dolap montajı,Gömme rezervuar tamiri parça değişimi,Kombi montajı,Doğalgaz lı şohben montajı,Doğal gaz tesisatı,Petek tesisatı,Montaj işleri,Musluk değişimi,Batarya değişimi,Petek montajı,Petek değişimi,Petek vana değişimleri,Kolektör montajı,Hidrofor kurulumu,Yangın hattı,Hava hattı,Şu kacak tamiri,Pissu kacak tamiri,Sifon değişimi,Tuvalet taşı değişimi,Şu saati montajı ve değişimi,Korniş montajı,Kırım işleri,Delme işlemleri,Pissu tesisatı yenileme,Yerden ısıtma sistemi,Banyo bataryası degşimi,
Fıskiye değişimi,Doğalgaz proje çizimi,Gaz açımı,Dogalgaz Uygunluk belgesi,Doğal gaz tesisatı,

Özçelik Tesisat ile Bugün İletişime Geçin

Lavaboyu açmayı, sifonu çekmeyi ve küveti çalıştırmayı hepimiz doğal kabul ederiz ve bu cihazlar düzgün çalışmadığında, sorunun hızlı bir şekilde çözülmesini istemek doğaldır. Sıhhi tesisat karmaşık olabilir ve sorunların doğru bir şekilde çözülmemesi, yalnızca evinizde daha fazla sızıntıya ve sorunlara yol açabilir. Tüm sıhhi tesisat ihtiyaçlarınız için tek adresiniz olarak burada devreye giriyoruz. Geniş tesisat hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için bugün Özçelik tesisata ile iletişime geçin .

5/5 - (16 votes)

Yorum yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir